Parkování na zahrádce!K dnešnímu dni byl zahájen provoz nového parkoviště na školní zahrádce, které bude sloužit Vám, rodičům dětí, abyste mohli sobě a svým ratolestem bezpečně umístit dopravní prostředky. 

Zájemci o parkování se mohou hlásit u ředitelky školy v době od 9:00 hod do 12:00 hod (po dohodě případně jindy). Sepíšeme spolu dohodu o užívání parkoviště a předám vám klíček od zahrádky. 

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Vaculíkovi ze třídy Žabek, který významně přispěl k tomu, aby parkoviště vzniklo.

Budování pískoviště financovala MŠ, náklady na jeho výstavbu dosáhly téměř 13.000,- Kč. Vzhledem k tomu, že se jedná o prostor, který je určen spíše k užívání veřejnosti, prosíme budoucí uživatele, ať zváží možnost finančního či jiného daru, aby se mateřské škole náklady spojené s budováním parkoviště MŠ "vrátily". Za Vámi věnovanou částku zakoupíme např. výtvarný materiál, pomůcky nebo hračky, které budou určeny přímo dětem. 

přeji Vám příjemné cestování do školky i z ní. 

 

Za MŠ Mgr. Ladislava Zezuláková, ředitelka 

 

 


Omlouvání dětí - na mobilní tel.

 7.00 - 12.00 a 13.30 - 16.30 (do 14.00 na příští den).

V době 12.00 - 13.30 pouze SMS - doba výdeje obědů a poledního úklidu

 

Alergeny

Od 13.12.2014 platí vyhláška o označování alergenů, které se mohou vyskytovat v potravinách. Zde máte k nahlédnutí jejich seznam.

ms-alergeny-ve-stravovani.pdf

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

Návštěvnost stránek

130973
rezacova_foot