Nové informace k zápisu na hlavní prázdniny a k zápisu pro nadcházející školní rokPokud jde o provoz MŠ o hlavních prázdninách, vše je v jednání. 

Možnost vyzvednout si přihlášku na hlavní prázdniny byla plánována na pondělí 30.3.2020.Tento termín je v naší MŠ zrušen. Po telefonickém domluvě s paní vedoucí učitelkou a ředitelkou ostatních MŠ v městské části vím, že ani ony nebudou přihlášky v tento den vydávat.  

Vše ostatní kolem prázdninového provozu budeme řešit v následujících dnech a týdnech. Aktuální info vám bezodkladně poskytneme. 

--------------------------------------------------------

Co se týká Zápisu pro následující školní rok, je situace podobně nejasná.

Byl a zatím stále je plánován na 4.5. a 5.5. 2020. Zda a za jakých podmínek proběhne, zatím nemáme bližší info. 

Plánovaný Den otevřených dveří, jež se měl dle předběžné domluvy s ostatními MŠ v MČ Brno - Komín uskutečnit 7.4.2020 tímto ruším.

Předpokládám, že se neuskuteční ani v ostatních MŠ. Pokud máte pochybnosti, obraťte se přímo na vedení ostatních MŠ v obci a informujte se tam. 

Ihned, jakmile budu mít bližší info o Zápisu pro školní rok 2020/2021, zveřejním ho na našich webových stránkách. Info můžete hledat také na stránkách www.zapisdoms.brno.cz, hádám, že tam se také objeví.

Formulář žádosti o přijetí jsem připravena Vám poskytnout, jakmile bude elektronická aplikace Zápisu spuštěna.   

V případě jakýchkoliv dotazů využijte prosím mailovou adresu skolka@rezacova.cz

Přeji Vám co nejpříjemnější dny... 

Laďka Zezuláková, ředitelka 

 


rezacova_foot