Seznamy dětí v jednotlivých třídách pro školní rok 2009/2010

Třída Vrabečci

třídní učitelky: Alice Herbstová, 
                  Mgr. Klára Krejzová, 
                  Mgr. Ladislava Zezuláková
---------------------------------------

  1. Barca Lyes
  2. Bracek Filip
  3. Čelechovská Radka
  4. Čížková Marie Kateřina
  5. Havíř Jan
  6. Jedlička Roman
  7. Krejčiřík Šimon
  8. Kopřivová Anna
  9. Marek Filip
  10. Palát Jakub
  11. Řitičková Linda
  12. Strnad Samuel
  13. Vojtek Jakub
  14. Voleš Jan










Třída Ježečci

třídní učitelky: Petra Hoffmannová,
                  Eva Kachlířová

------------------------------------------

  1. Borek Josef
  2. Dostalík Matyáš
  3. Dvořák Petr
  4. Herbstová Zuzana
  5. Hruban Ondřej
  6. Hrubanová Gabriela
  7. Jurečková Lucie
  8. Kouřilová Anna
  9. Křepelková Petra
  10. Kubíček David
  11. Lazarová Natálie
  12. Miksa Viktor
  13. Mlčochová Agáta
  14. Mrázková Eliška
  15. Pavlíková Karolína
  16. Relichová Gabriela
  17. Říhová Denisa
  18. Skopalová Kristina
  19. Špička Patrik
  20. Šťastný Petr
  21. Teplá Veronika
  22. Tešnarová Lucie
  23. Vacková - Veselá Vanda
  24. Valášek Jan
  25. Vejrostová Aneta

 

Třída Zajíčci

třídní učitelky: Alice Herbstová,
                  Ivana Stránská
---------------------------------------

  1. Barák David
  2. Čech František Artur
  3. Dobyšar Daniel
  4. Dufková Tereza
  5. Glombíček David
  6. Glombíček Petr
  7. Jičínský Matěj
  8. Kiršová Daniela
  9. Kolářová Štěpánka
  10. Krejzová Sára
  11. Kučera Lukáš
  12. Kučerová Valerie
  13. Novák Petr
  14. Novotný lukáš
  15. Pekár Tadeáš
  16. Pokorná Karolína
  17. Pokorný Matyáš
  18. Pokorný Michal
  19. Procházková Natálie
  20. Rotrekl Vladimír Adam
  21. Slavík Teodor
  22. Stejskalová Amélie
  23. Stejskalová Marie
  24. Valešová Aneta
  25. Vojtek Lukáš

 

Třída Žabky

třídní učitelky: Věra Potužníková,
                  Mgr. Iveta Žižková
-----------------------------------------

  1. Crhová Nikol
  2. Dvořáková Barbora
  3. Gottwald Tomáš
  4. Chalupníková Kristýna
  5. Jandeková Amálie
  6. Ježková Karolína
  7. Kachlíková Sofie
  8. Kopřiva Jakub
  9. Kerschner Roman
  10. Kučová Barbora
  11. Květoňová Zuzana
  12. Kyprová Alexandra
  13. Lidmilová Anna
  14. Mácová Michaela
  15. Madron Filip
  16. Marišler Tomáš
  17. Munchbatová Gerelee
  18. Nguyen Dominik
  19. Proček Filip
  20. Rotreklová Miriam
  21. Rous jan
  22. Řezáčová Kateřina
  23. Střelec Martin
  24. Suchý Robin
  25. Toman Adam

Omlouvání dětí - na mobilní tel.

 7.00 - 12.00 a 13.30 - 16.30 (do 14.00 na příští den).

V době 12.00 - 13.30 pouze SMS - doba výdeje obědů a poledního úklidu

 

Alergeny

Od 13.12.2014 platí vyhláška o označování alergenů, které se mohou vyskytovat v potravinách. Zde máte k nahlédnutí jejich seznam.

ms-alergeny-ve-stravovani.pdf

25. 7. Jakub

Zítra: Anna

Návštěvnost stránek

114365
rezacova_foot