Třída VRABEČCI

třída speciální, logopedická

třídní učitelky: Bc. Michaela Havířová

                Mgr. Kateřina Machátová

školní asistentka: Erika Řitičková

asistentka pedagoga: Dana Růžičková 

provozní: Lucie Bindrová 

          Lenka Slavíková

provoz třídy: 6:45 - 15:00 hod

 

Vrabečci galerie

 

    Milí rodiče, kluci a holky z naší školky, 

    připravujeme pro vás několik zajímavých snad i zábavných inspirací, tvoření, říkanek, zařadíme hádanky a vtipy, a v neposlední řadě několik výukových aktivit pro naše předškoláčky, které budeme průběžně doplňovat. 

    Nastávající čas strávený doma bude asi občas těžký (možná často), a tak se budeme snažit, vám tento čas zpříjemnit smysluplnou zábavou pro vaše děti, v době, kdy už vám samotným dojde inspirace.    

    Přejeme hodně sil a pevné zdraví všem...                                                                                      Vaše uč. Katka, Míša, Danča

 Čtení pro rodiče:

       https://radekptacek.cz/co-dnes-potrebujeme-rad-nadeji-a-lasku/?fbclid=IwAR2JTRkThmkNnt7G8H8GAwJ0PTxL3PcqzyY35OnWm9jedqA3CLf8D7bzhLg                                             

 
    

 Začínáme :-) 

 Milé děti, 

ve školce už máme téměř uklizeno, ale vše je prázdné a smutné.. Přemýšleli jsme co s tím?? Napadlo nás....třeba by pomohly, nějaké hezké obrázky nebo výrobky od vás dětí. To je nápad, že jo ! :-)

Co kdyby jste děti něco doma vytvořily? Nebo nakreslily? A pozor, my Vám s tím můžeme malinko pomoct... A víte jak ? Můžete s rodiči sledovat naše stránky třídy, kam Vám budeme posílat náměty, které Vám jistě udělají radost a ozdobí třeba i hezky pokojíček. A až se společně zase sejdeme ve školce, můžete nám přinést Vaše obrázky a výrobky ukázat. Hned nám bude veseleji a naše vrabečková třída bude zase hezky zářit :-) Souhlasíte? Joo, tak joooo... :-)

A děti, doufáme, že jste doma skoro tak hodní, jako ve školce ;-) 

 Těšíme se na Vás!  Katka, Míša, Danča   

         

 TVOŘENÍ

 Housenka

- rodiče barevné papíry nalinkujte, děti stříhají, můžete pomoct s přidržením papíru, proužky spojit na konci lepidlem, kolečka lepíme k sobě, podložit papírem, ještě lépe vystřiženým listem. 

 

 housenka.jpg

 NAŠE " MLUVČO"

 https://www.email.cz/web-office/THM18AJrmD2F2gFVZoAFFpCRrjLRvHf8zZnpcEGV3TXoFbXYH-mfIs2g12pZrGN21LjvgmA/Najdi_nesmysly.doc

rezacova_foot