Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přípravy na nový školní rok už začaly!

Přípravy na nový školní rok už začaly!Připravujeme pro Vás odborně zaměřená setkávání v rámci projektu Šablony II. - Zvyšování kvality školy. 

Na začátku nového školního roku bychom Vás rádi seznámili s principy předškolní pedagogiky, ze kterých při výchově a vzdělávání vašich dětí v naší MŠ vycházíme a která jsou pro nás důležitá. A to prostřednictvím čtyř na sebe navazujících seminářů, workshopů nebo setkání, chcete-li, která povede paní Mgr. Eva Svobodová. 

Mgr. Svobodová je vysokoškolská pedagožka a odbornice na předškolní vzdělávání, autorka odborných knih a prací z primární a preprimární pedagogiky, též autorka knih pro děti a mládež. Vyučuje na PF JČU v Českých Budějovicích, obor učitelství pro MŠ. 

Již nyní pro Vás připravujeme první seminář. Rádi bychom s vámi postupně otevřeli témata jako tvoření pravidel s dětmi, emoční rozvoj dětí, pěstování prosociálního chování a respektující komunikace mezi námi. Rádi bychom obsah jednotlivých setkání přizpůsobili i vašim námětům. Paní učitelka Svobodová Vám posílá svůj vzkaz: 

Vážení rodiče! Pokud máte otázky či problémy, které byste rádi v souvislosti s výchovou vašich dětí doma či v mateřské škole v rámci našich společných setkání otevřeli, napište nám je, prosím, na skolka@rezacova.cz. Pomohou nám sestavit obsah našich společných setkání tak, aby byla prospěšná a zajímavá.

Paní magistra na základě vašich podnětů složí program, včetně doporučené literatury. 

Současně si Vás dovolujeme požádat o předběžný projev zájmu o dané aktivity.

Půjde o čtyři semináře, která budou trvat vždy cca 3 hodiny. Předběžně máme první setkání naplánováno na říjen 2021. 

Těšíme se na vaši aktivitu i setkání.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                kruh duha.jpg