Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Duben ve školce

Duben ve školceBřezen - za kamna vlezem? A co duben? Ještě tam budem? Nebudeem.   
 
V dubnu nás čeká pokračování: 
angličtiny hrou pro přihlášené děti 
výuky češtiny pro děti s jinou mateřštinou
Ježečci, Vrabečci a Žabky dál chodí na cvičení do nedaleké tělocvičny. 
Vrabečci dál navštěvují solnou jeskyni. 
 
Pokračují i edukativně - stimulační skupinky pod vedením Mgr. Radky Uríkové, vždy ve čtvrtek od 15:30 ve třídě Vrabečků.  
 
Paní učitelka Mgr. Šárka Tučková dál poskytuje logopedickou péči dětem z běžných tříd (podle předem projeveného zájmu a domluvy s rodiči), v odpoledních hodinách, případně za přítomnosti rodičů. 
 
Můžete-li, budeme rádi, pokud nám pomůžete s jarními pracemi na školní zahrádce. Bližší informace najdete v jiné aktualitě na těchto stránkách. 
 
Pan Mgr. Komínek pro naše děti připravuje sérii projektových dnů v oblasti environmentální výchovy. Bližší info najdete na nástěnkách v šatnách nebo o ně žádejte přímo jejich realizátora. 
 
Připomínáme všem zájemcům o docházku do MŠ v době hlavních prázdnin, že v úterý 9.4. od 13:00 do 16:00 hod mají všechny komínské mateřinky zápis na letní provoz. Bližší info najdete v jiné aktualitě na této stránce. 
 
Od 15.4. budou zájemcům o docházku do MŠ ve šk. roce 2024/2025 zpřístupněny webové stránky pro elektronický zápis do MŠ - www.zapisdoms.brno.cz. Tam najdete veškeré informace o zápisu pro nadcházející školní rok. Pokud potřebujete např. pomoci s generováním přihlášky, obraťte se na ředitelku školy.  
 
Ve čtvrtek 18.4. nás navštíví Sandra Riedlová se svým divadlem. Jaké pro nás připravuje představení, zatím nevíme. Bude to překvapení. Jeho začátek jsme naplánovali na 10:30 hodin. Protože tento den čekáme ve třídách na návštěvy... a představení budeme mít namísto pobytu venku.     
 
Jaké návštěvy že to čekáme ve čtvrtek 18.4.? V tento den totiž pořádají komínské mateřské školy také Den otevřených dveří. I o této akci najdete bližší info v jiné aktualitě. Přijďte, těšíme se na Vás.   
 
Zahájili jsme také přípravy na výlet ke Dni dětí, letní zahradní slavnost, kde se budeme loučit s našimi předškoláky a další aktivity...